+420 233 551 433
+420 233 552 347

Měl/a bych mít strach z bolesti při ošetření?

Na našem pracovišti používáme celé spektrum moderních metod a anestetik. Díky tomu je zajištěna naprostá bezbolestnost všech stomatologických výkonů. Není tedy důvod, proč by se pacient měl bát bolesti. Obavy ze zubaře bývají často způsobeny předchozími negativními zkušenostmi anebo nedostatkem informací (nevíte, co Vás čeká). Důležité je navázání úzkého kontaktu a důvěry, čemuž věnujeme velkou pozornost. Naší snahou je maximální informovanost o průběhu léčby.

Snažíme se o maximální pohodu našich pacientů. K tomu nám pomáhají moderní metody (léčba je miniinvazivní, probíhá v co možná nejméně návštěvách, používáme unikátní technologie a materiály), dlouhodobé zkušenosti i příjemné prostředí. Stomatologická léčba nikdy nesmí být bolestivá. Samozřejmostí moderní stomatologie jsou metody k zamezení i drobného diskomfortu pacienta. I složité a déletrvající výkony musí být při provedení správných anestetických metod bezbolestné.

Lokální anestezie

Lokální anestezie je samozřejmostí u všech výkonů, které by mohly být bolestivé. Před vlastní aplikací anestetika je možné místo vpichu ošetřit povrchovou anestezií. K místnímu znecitlivění pak dochází injekčním zavedením účinné látky. Tím je dosaženo maximálního komfortu a bezbolestnosti.