We are accepting
new Patients


+420 233 551 433
+420 233 552 347

FAQ

1. What dental Insurance do we work with ?

Naše stomatologická klinika má uzavřené smlouvy se všemi významnými českými zdravotními pojišťovnami. To znamená, že pokud náš pacient je řádným pojištěncem všeobecného zdravotního pojištění a prokáže se průkazem pojištěnce, nejběžnější úkony jsou účtovány přímo na pojišťovnu.

Podrobnosti

3. Our opening hours:

We offer our services from 7 to 21h (surgery office located at Mazurská  Polyclinic 7-19h). Saturdays (once a month) applies for patients with reservation*. *Please contact our receptionist for more information.

Podrobnosti

4. What is tooth decay?

Zubní kaz je nejrozšířenějším infekčním onemocněním lidstva. Za zubní kaz mohou bakterie v zubním plaku. Tyto bakterie produkují kyseliny, které způsobují demineralizaci (odvápnění) skloviny. I když ke vzniku zubního kazu je každý z nás z mnoha důvodů jinak náchylný, dobrou zprávou je…

Podrobnosti

5. What is Periodontitis?

Onemocnění parodontu se nazývá parodontitida (dříve paradentóza nebo parodontóza). Parodontitidou trpí více než 60% dospělé populace. Vzniká neléčeným chronickým zánětem dásní.Parodontitidu je možné léčit.

Podrobnosti

6. Apprehensive patient during dental treatment

Na našem pracovišti používáme celé spektrum moderních metod a anestetik. Díky tomu je zajištěna naprostá bezbolestnost všech stomatologických výkonů. Není tedy důvod, proč by se pacient měl bát bolesti. Obavy ze zubaře bývají často způsobeny předchozími negativními zkušenostmi anebo nedostatkem informací (nevíte, co Vás čeká).

Podrobnosti