Services | Hodní zubaři
We are accepting
new Patients


+420 233 551 433
+420 233 552 347

Services

1. Registration

Při vstupní registraci nejdříve prodiskutujeme důvody, které pacienty na naše pracoviště přivádějí a bude nás zajímat pacientův celkový zdravotní stav. Dále detailně vyšetřujeme chrup a ostatní tkáně souvisejících s dutinou ústní, zhotovíme potřebná RTG vyšetření – OPG

Podrobnosti

2. Preventive Examinations

U našich pacientů klademe důraz na preventivní péči. Preventivní prohlídky mohou odhalit případné problémy dříve, nežli začnou působit obtíže. Léčba je jednodušší a rychlejší. Například zubní kaz potřebuje obvykle několik měsíců, aby se rozvinul. Je-li zjištěn včas, může být ošetřen miniinvazivně.

Podrobnosti

3. Restorative Dentistry

Hlavním cílem záchovné stomatologie je postižený zub např. zubním kazem nebo úrazem zachránit. V případě lehčího poškození nezasahujícího nervový systém zubu lze takovéto defekty řešit výplní (plombou). Druh výplně – estetická bílá (fotokompozitní) či amalgámová – je stanovena individuálně.

Podrobnosti

4. Fillings foto-composite material – “white fillings“

Díky moderním materiálům a jedinečné technologii zpracování, kterou používáme, můžeme zhotovit „bílé plomby“ na kterémkoliv zubu chrupu. Navíc je možné esteticky dostavět i tak zničené zuby.

Podrobnosti

5. Treatment of Children – Pediatric Dentistry, Family program

Naší snahou je tvz. rodinná stomatologie – tj. péče o všechny členy rodiny nezávisle na jejich věku. Do jedné ordinace , k jednomu lékaři přichází celá rodina – děti , rodiče, prarodiče…. Tento program tak přináší rodinám spousty výhod.

Podrobnosti

6. Implantology

Zubní implantáty představují umělou náhradu zubních kořenů, které byly zničeny. Bývají často laicky nazývány čepy nebo nastřelovací zuby. Jedná se ale o malý šroubek, který se při drobném chirurgickém výkonu začlení do čelisti na místo původního zubu.

Podrobnosti

7. Endodontics and microscopic endodontics

Endodontické ošetření znamená ošetření vnitřního prostoru zubu. Často je nazýváno jako čištění kanálků nebo trhání nervů. Při endodontickém ošetření ale nejde jen o to „umrtvit zub“ a vyčistit kanálky. Pro úspěšné endodontické ošetření , je třeba kořenové kanálky ošetřovaného zubu kvalitně vyčistit…

Podrobnosti

8. Fixed Dental Prosthetics

Korunka představuje umělý plášť zubu, který ho chrání. Můstky nahrazují ztracené zuby anebo zuby spojují. Nejvhodnějším materiálem pro jejich zhotovení je celokeramika, která zajistí přesnost, dlouhodobou životnost a estetiku.

Podrobnosti

9. Dental Hygiene

Prioritou péče o naše pacienty je prevence. Nejzákladnější a nejúčinnější formou preventivní péče o Váš chrup jsou preventivní prohlídky u zubního lékaře a kvalitně prováděná domácí i profesionální ústní hygiena. Tak je možné eliminovat riziko vzniku problémů v dutině ústní.

Podrobnosti

10. Cosmetic dentistry (whitening, aesthetic veneers)

Krásný zářivý úsměv je pro většinu z nás vizitkou úspěchu. Svým úsměvem děláme reklamu sami sobě, je odrazem našeho životního komfortu a spokojenosti. A k úsměvu neodmyslitelně patří krásné a bílé zuby. Našim pacientům doporučujeme spíše domácí bělení.

Podrobnosti

11. Imaging (OPG, RVG, scanner)

Naše ordinace jsou vybaveny velmi pohodlnými a kvalitními stomatologickými soupravami. pacBěžnou součástí všech našich stomatologických souprav jsou rentgeny pro pořízení detailních snímků jednotlivých zubů – digitální intraorální RVG přístroj.

Podrobnosti

12. Mouthguards

Při kontaktních sportech jako je hokej, florbal, box (a další bojové sporty) hrozí úder či náraz jinou osobou nebo předmětem do obličejové části. Díky tomu by mohlo dojít k poranění Vašich zubů a čelistí. Tyto úrazy jsou často spojeny i se ztrátou kosti, která se odlomí společně se zubem.

Podrobnosti

13. Client services

Kromě odborné péče poskytované našim pacientům dbáme i na bezchybný klientský servis. V našich nově zrekonstruovaných prostorách je Vám k dispozici příjemná čekárna. Pro zkrácení čekání na ošetření můžete využít nás denní tisk, časopisy či bezplatné připojení k internetu.

Podrobnosti

14. On-site purchase of dental products

Při výběru a nákupu vhodných stomatologických pomůcek a doplňku Vám nejlépe poradíme v našich ordinacích. Např. pro správné používání mezizubních kartáčků je třeba znát jejich velikost, tedy velikost vašich mezizubních prostorů – s tím vám nejlépe poradí naše dentální hygienistky.

Podrobnosti

15. Our Laboratory

Ve společných prostorách naší stomatologické kliniky provozujeme vlastní zubní laboratoř. Díky tomu, že odpadá jeden dodavatelský článek a my máme dokonalou kontrolu nad výrobním procesem a kvalitou prací, můžeme zhotovit protetické práce rychleji a levněji.

Podrobnosti

16. Snímací zubní náhrady

V naší laboratoři se také vyrábějí různé typy snímacích zubních náhrad. Naši lékaři a laboranti doporučují zubní náhrady z materiálu FLEXITE. Flexite je novou generací technologie pro výrobu všech typů snímacích zubních náhrad. Je to lehký a flexibilní plast, který výborně a pohodlně přilne k zubům.

Podrobnosti