+420 233 551 433
+420 233 552 347

Kdo jsme – historie, současnost , budoucnost

Historie:

Počátky naší stomatologické kliniky sahají do roku 1996 a všechno to začalo zubní laboratoří ODÚS-MEDICA.

S příchodem nového tisíciletí postupně docházelo k rozšiřování poskytovaných služeb o zubní ordinace, aby stomatologická péče o pacienta byla co nejkomplexnější. V roce 2005 jsme otevřeli první dvě ordinace ve zrekonstruovaném pavilonu objektu na adrese Pomořanská, napojeném přímou chodbou k zubní laboratoři. Spolu s ordinacemi jsme pro naše pacienty od počátku budovali také příjemné klientské prostředí – recepci, útulnou čekárnu, kde se naši pacienti budou cítit vítáni i objednávkový systém.

Vzhledem k velkému zájmu pacientů o naše služby jsme zakrátko otevřeli další dvě ordinace, které se nachází v prostorách polikliniky Mazurská. Abychom zachovali standard, na který byli naši pacienti zvyklí, i zde prošly ordinace významnou rekonstrukcí. V roce 2013 pak doznala celá poliklinika vnějších i vnitřních úprav, čímž bylo vytvořeno celkově důstojné prostředí.

Současnost:

Naše společnost neustále zvyšuje laťku v péči o pacienta a v poskytování stomatologických služeb. Důkazem toho je otevření 5ti zcela nových ordinací na podzim 2015, včetně veškerého zázemí pro pacienty. Momentálně můžete vybírat z 14ti lékařek a lékařů a 3 dentálních hygienistek. Pravidelně u nás ordinují dva stomatochirurgové.

Ordinace v Pomořanské ulici jsou pro pacienty k dispozici denně od 7 do 21h. Pro pacienty, kteří si oblíbili ordinace na poliklinice Mazurská, ordinují od 7 do 19h.

Klademe důraz na prevenci, včasnou a dobře provedenou záchovnou stomatologii. Součástí nabízených služeb je i používání mikroskopu při endodontických pracích. Běžnou součástí preventivní prohlídky je detekce zubního kazu pomocí přístroje Diagno Cam. Ve stále větší míře se ale věnujeme pacientům, kteří již potřebují zubní náhrady – ať už fixní (korunky, můstky, implantáty) či snímací (protézy). V ordinacích je k dispozici zcela nový typ zubního skeneru a v laboratoři naprosto přesná stomatologická fréza.

Klademe důraz i na efektivnější komunikaci s pacientem – zavedli jsme automatické potvrzování objednaných termínů a zvaní na preventivní prohlídky.

Budoucnost:

Rádi bychom v dohledné době nabízeli pravidelné ordinační hodiny i v dalších stomatologických oborech, jako je např. ortodoncie nebo ošetření v celkové sedaci s rozšířením o velké chirurgické zákroky. Pro pacienty po složitějších zákrocích plánujeme zřídit tzv. dospávací místnost.

Samozřejmostí je nejen rozšiřování našeho týmu o odborníky ve specializovaných stomatologických oborech, ale i stálé dovzdělávání našich zaměstnanců.