+420 233 551 433
+420 233 552 347

Implantologie

Zubní implantáty představují umělou náhradu zubních kořenů, které byly zničeny. Bývají často laicky nazývány čepy nebo nastřelovací zuby. Jedná se ale o malý šroubek, který se při drobném chirurgickém výkonu začlení do čelisti na místo původního zubu.

Šetří zdravé zuby, protože pro náhradu chybějícího zubu není potřeba zuby vedle mezery obrousit.

Zubní implantáty fungují přesně jako skutečné zubní kořeny. Dokonce se i přirozeně připojují k čelistní kosti. Nová korunka se trvale ukotví na horní část implantátu.
Implantáty budou vypadat a dlouhodobě fungovat jako Vaše pravé zuby – často dokonce lépe. Vyřeší situaci, kdy Vás trápí ztráta jednoho zubu, chybí zuby na více místech nebo již nemáte žádné zuby.
Zavedení zubního implantátu není jednoduchý výkon, vyžaduje velkou zkušenost lékaře, použití velmi kvalitních implantátů a často i speciálních komponentů. Jinak není možné zajistit dlouhodobou životnost a estetiku. V naší stomatologické klinice našim pacientům zajistíme maximální estetiku, vyřešíme komplikované situace (ztráta kosti, chybějící dáseň), zkrátíme časovou náročnost léčby
Pokud si nejste jisti, že právě Váš problém lze řešit vhodnou implantologickou léčbou, objednejte se k nám na konzultaci s naším implantologem.