+420 233 551 433
+420 233 552 347

Vlastní zubní laboratoř

Ve společných prostorách naší stomatologické kliniky provozujeme vlastní zubní laboratoř.

Díky velmi těsné spolupráci laborantů a lékařů je stomatologická náhrada zhotovena rychle, velmi kvalitně a v krátkých časových termínech a našim pacientům odpadají další návštěvy kvůli výběru barvy, zkouškám prací, apod.

Naše korunky a můstky jsou přesné, kvalitní, barevně i tvarově dokonalé a nerozeznáte je od Vašich vlastních zubů. V naší laboratoři klademe důraz na moderní technologie a absolutní dodržení výrobních postupů. Pro výrobu korunek a můstků používáme v maximální možné míře digitální systémy. Celý výrobní proces je kontrolován pomocí počítače – počínaje optickým otiskem (skenováním přímo v ústech) na místo klasického otisku, navržením anatomického tvaru zubu a konče vyfrézováním práce. Naše fréza pracuje s přesností 0,015mm.

V naší laboratoři se také vyrábějí různé typy snímacích zubních náhrad. Naši lékaři a laboranti doporučují zubní náhrady z materiálu FLEXITE. Flexite je novou generací technologie pro výrobu všech typů snímacích zubních náhrad. Je to lehký a flexibilní plast, který výborně a pohodlně přilne k zubům a na dáseň. Při používání zubních náhrad FLEXITE není kovová chuť pocházející z kovových konstrukcí klasických protéz a nejsou zde ani neestetické kovové spony. Použité spony jsou prakticky neviditelné. FLEXITE je biokompatabilní (není alergický). FLEXITE materiál je čistý a netoxický. Nejsou přidávány žádné chemické látky.